EyeSTAR testi size yardımcı olacak mi diye hızla ve kolayca öğrenin

Testi Başlat

18 yas ve uzeri misiniz?

Hayır Evet

Herhangi bir kanamanız (kan bozukluğu nedeniyle) var mı?

Hayır Evet

Hamile Misiniz?

Hayır Evet

Son yılda göz deyerlerinizin 0,5 den daha fazla değişti mi?

Hayır Evet

Diyabetik misiniz?

Hayır Evet

Psikolojik bir rahatsızlığınız var mı:

Hayır Evet

Herhangi bir kornea hastalığınız var mı (keratokonus veya ektaziya)?

Hayır Evet

Ne yazık ki siz uygun olmayabilirsiniz.

Повтори

Teknoloji

EyeSTAR göz lazer (LASIK) tedavisinin en önemli taraflarından biri teknolojisidir. Kullandığımız Wavelight Allegretto Wave Eye-Q 400Hz lazeri göz lazer platformunun piyasasında, ABD’deki Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanmış en yeni, en hızlı ve en gelişmiş lazerdir. Lazerimiz çıkardığı en kesin sonuçları, en üst düzey güvenlik ve hasta rahatlığı ile tanınmaktadır.
 


Güvenlik: Mükemmel Eğilim Teknolojisi, yüksek hızı maksimum güvenli koşullar altında uygulamaktadır. Mükemmel Eğilim Teknolojisi özellikle tedavi sırasında korneaya yollanan her lazer eğilimi tarama ve kontrol etme amacıyla geliştirilmiştir.

  • Yüksek duyarlı yöntem kontrolü
  • Nem ve ısı gibi çevresel faktörleri kaplanmış çevirme optiklerle tamamen önlenmektedir.
  • Her lazer eğiliminin konumunu ultra-hızlı göz takipçisiyle saniyede 400 kez belirler ve her lazer ışınını yaklaşık altı milisaniyeden az bir zamanla ayarlar. Bu durumda göz hareket etse dahi, tedavi tam merkezli işler.
  • Gözdeki termal durumları ve kuruluğu önleyerek, gözün iyileşme yetisini geliştirir.

EyeSTAR LASIK uygulamasını en güvenli lazer göz ameliyatı ve göz lazer tedavisi yöntemlerinden biri olma özelliklerinden biri de ön-muayenedir. Ön-muayene sırasında, gözünüzdeki görüş problemleriyle ilgili tam veri almak açısından gözünüzün 22.000 noktası hesaplanmaktadır ve daha eski sistemlere nazaran görüşünüzü daha net düzeltmek için gözün 10.000 in altında noktası hesaplanmaktadır.
 


Görüş Kalitesi
Eye-Q  aynı zamanda Standart Wavefront teknolojisini önermektedir. Bu uygulama korneanın doğal şeklini korumak ve genel optik hatalardan ortaya çıkabilecek gece görüş problemlerini ya da karşılaştırmalı duyarlılık kaybının (cisimlerin tırtıklı gözükmesi) oluşmasını önler. Sistemin hastalarından çoğunluğunda 20/20 görüşten daha iyi sonuç verme potansiyeli vardır. Bu vizyon, ‘kartal vizyonu’ olarak adlandırılır çünkü kartalların gece ve gündüz 20/20 vizyondan daha iyi görebilme yetileri vardır.


Performans
Eye-Q sistemi saniyede 400 eğilimli bir frekansa sahiptir. Bu bakımdan, 4-5 diyopterli yakın ve uzak görüşlerde ortalama  8-10 saniye, bir fincan kahvenin dolma süreci kadar tedavi sürmektedir. Daha kısa süreli göz lazer tedavileri iyileşme sürecini azalttığı gibi operasyon sonrası enfeksiyonları, fazla veya az düzeltmeden kaynaklanacak durumları azaltmaktadır.
 


En yeni, en gelişmiş, en hızlı lazer platformu ile tedavi olmanın önemi nedir? Bazı nedenler:
   1. Daha eski lazerlerin %25 gibi çok yüksek bir başarısızlık oranları vardır ve eski lazerlerle tedavi görmüş birçok hasta gece görme bozukluklarından şikâyet etmektedir.
   2. Daha eski lazerler miyobu düzeltmek için korneanın doğal şeklini indirgemektedirler ve korneayı daha dikleştirmektedir. Aynı zamanda karşılaştırmalı problemlerin oluşma şansı vardır. Gelişmiş Wavelight teknolojisi ile lazerimiz üst yüzeye ek eğilimler uygulamaktadır ve oluşabilecek komplikasyonları önlemek için korneanın doğal şeklini korumaktadır.
   3. Daha eski lazerler çok yavaş hızlarda çalışırlar. Bu durumda lazer daha uzun bir süre uygulanarak, iltihap kapma, fazla ya da az düzeltme şansını arttırır.

VideoDaha fazla

Hastalarımızın görüşleriDaha fazla

Sevgili EyeSTAR ekibi, sizin verdiğiniz hizmeti, çalışmayı tam görmek için gönülle de görmek lazım.... (orijinal)

H. Özden

GaleriDaha fazla