EyeSTAR testi size yardımcı olacak mi diye hızla ve kolayca öğrenin

Testi Başlat

18 yas ve uzeri misiniz?

Hayır Evet

Herhangi bir kanamanız (kan bozukluğu nedeniyle) var mı?

Hayır Evet

Hamile Misiniz?

Hayır Evet

Son yılda göz deyerlerinizin 0,5 den daha fazla değişti mi?

Hayır Evet

Diyabetik misiniz?

Hayır Evet

Psikolojik bir rahatsızlığınız var mı:

Hayır Evet

Herhangi bir kornea hastalığınız var mı (keratokonus veya ektaziya)?

Hayır Evet

Ne yazık ki siz uygun olmayabilirsiniz.

Повтори

Lazer tedavisine uygun muyum?

Uygun olup olmadığınızı öğrenmek için sizi ücretsiz uygunluk muayenesine davet ediyoruz.

Ücretsiz göz lazer tedavisi uygunluk muayenesinde, uygun olup olmadığınızı ve uygunsanız hangi tedavi türüne uygun olduğunuzu kesin bir şekilde öğreneceksiniz. Üstelik eğer uygunsanız tedavinizi burda yaptırmak zorunluluğunuz da yok.

Yapılacak tetkikler: Tomografi, topografi, tonometri, infrared pupillometri, pakimetri tetkikleri ile autorefraktometre ile keratokonus screening

360 YTL tutan bu tetkikler ve muayeneden oluşan paketi size ücretsiz olarak sunuyoruz. Evet yanlış okumadınız, tamamen ücretsiz.

Bunu neden mi yapıyoruz. İki sebebi var, birincisi kendimize güveniyoruz. Eğer tedaviye uygunsanız burayı gördükten ve bizleri tanıdıktan sonra bizi seçeceğinize gönülden inanıyoruz.

İkinci neden ise yanlış uygulamaları önlemek, ne yazık ki ülkemizde lazer göz ameliyatı ve lazer tedavileri tıbbi uygulama konusu olmaktan daha çok pazarlama ve reklam konusu oluyor ve dolayısıyla pek çok insan bu yaklaşımdan zarar görüyor. Bu nedenle bu tedaviyi yaptırmak isteyen insanlara objektif bir sonuç vererek yanlış ticari uygulamalardan korumak istiyoruz.

Randevu almak için:

Telefon: 0212-361-5000
SMS ile randevu almak icin 0532-353-9604 nolu numaraya kendi numaranız görünür halde iken UYMUA ADINIZ SOYADINIZ şeklinde mesaj göndermeniz yeterlidir. Görevli arkadaşlarımız size geri döneceklerdir.
E-mail: info@eyestar.us

MSN: lasikinfo@hotmail.com
Yahoo Messenger: eyestar4lasik@yahoo.com

EyeSTAR'da Lazer tedavisine uygunluk testini neden yaptır malıyım?

EyeSTAR lazer tedavisi uygunluk testinde ekibimizin ilk ticari lazerden günümüze kadar kazandığı muazzam tecrübe ve diğer merkezlerde bulunmayan özel bir teknolojiden yararlanması sayesinde on yılı aşkın sürede binlerce tedaviye rağmen sıfır keratokonus ve sıfır ektazi  gibi inanılmaz bir başarı yakalamıştır. Oysa başka hastanelerde dosyalar dolusu ektazi hastası ve hatta keratokonus bölümleri bile kurulmaya başlanmıştır. Bu size bizi tedavi için seçmeseniz bile kesin bir içhuzuru verecektir.

VideoDaha fazla

Hastalarımızın görüşleriDaha fazla

Tedavi olmak isteyen herkeze sizi gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim, EyeSTAR.... (orijinal)

Kamil Can

GaleriDaha fazla