EyeSTAR testi size yardımcı olacak mi diye hızla ve kolayca öğrenin

Testi Başlat

18 yas ve uzeri misiniz?

Hayır Evet

Herhangi bir kanamanız (kan bozukluğu nedeniyle) var mı?

Hayır Evet

Hamile Misiniz?

Hayır Evet

Son yılda göz deyerlerinizin 0,5 den daha fazla değişti mi?

Hayır Evet

Diyabetik misiniz?

Hayır Evet

Psikolojik bir rahatsızlığınız var mı:

Hayır Evet

Herhangi bir kornea hastalığınız var mı (keratokonus veya ektaziya)?

Hayır Evet

Ne yazık ki siz uygun olmayabilirsiniz.

Повтори

Ana Sayfa

EyeSTAR Göz Lazer Merkezine Hoş Geldiniz!

Sadece göz lazer tedavisine yönelik hizmet veren ve sınırlı sayıda hasta kabul eden (günde maksimum 10 hasta) Türkiye’deki ilk kuruluş olan EyeSTAR, ülkemizde göz lazer tedavisi sağlık turizmini de başlatmanın haklı gururunu da taşımaktadır. Avrupa'da bazi medya kuruluşları tarafından Avrupa'nın en iyi göz lazer merkezi diye bildirilen EyeSTAR sadece göz lazer tedavileri konusunda uzmanlaşmış ve bunu kalite belgeleriyle ispatlamış ilk ve tek sağlık kuruluşumuzdur.

Türkiye’nin İlk VIP Göz Laser Merkezi

En son teknoloji ve tamamen steril olan operasyon odası, deneyimli doktorları ve birinci sınıf hasta hizmetini bir araya getirerek uygulanmıştır.
Böylece, 5. nesil lazerle ve son metodlarla görüş kalitesi yeni bir seviyeye ulaşmıştır. Artık kartal görüşü dediğimiz 20/20 oranın üstündeki net görüş kliniğimizde standart olmaktadır.Kullandığımız Wavelight Allegretto Wave Eye-Q 400Hz göz lazer tedavisi platformu, ABD deki Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanmış en yeni,en hızlı ve en gelişmiş sistemdir

VideoDaha fazla

Hastalarımızın görüşleriDaha fazla

New York da bulamadığım kalite ve uzmanlığı kendi ülkmede bulmak beni gerçekten çok mutlu etti. Yıllar sonra eski görüşüme kavuştum, sizin de görüşünüz hep açık olsun.... (orijinal)

Barku Kolya

GaleriDaha fazla