EyeSTAR testi size yardımcı olacak mi diye hızla ve kolayca öğrenin

Testi Başlat

18 yas ve uzeri misiniz?

Hayır Evet

Herhangi bir kanamanız (kan bozukluğu nedeniyle) var mı?

Hayır Evet

Hamile Misiniz?

Hayır Evet

Son yılda göz deyerlerinizin 0,5 den daha fazla değişti mi?

Hayır Evet

Diyabetik misiniz?

Hayır Evet

Psikolojik bir rahatsızlığınız var mı:

Hayır Evet

Herhangi bir kornea hastalığınız var mı (keratokonus veya ektaziya)?

Hayır Evet

Ne yazık ki siz uygun olmayabilirsiniz.

Повтори

Merkezimiz

Sadece göz lazer tedavisine yönelik hizmet veren ve sınırlı sayıda hasta kabul eden (günde maksimum 10 hasta) Türkiye’deki ilk kuruluş olan EyeSTAR, ülkemizde göz lazer tedavisi sağlık turizmini de başlatmanın haklı gururunu da taşımaktadır. Avrupa`da bazi medya kuruluşları tarafından Avrupa`nın en iyi göz lazer merkezi diye bildirilen EyeSTAR sadece göz lazer tedavileri konusunda uzmanlaşmış ve bunu kalite belgeleriyle ispatlamış ilk ve tek sağlık kuruluşumuzdur.

EyeSTAR nedir?
EyeSTAR çok farklı bir lazer göz ameliyatı merkezidir ve uzmanlaştığı EyeSTAR LASIK tedavisi çok özel bir lazer tedavisidir. Aslında bunu biz değil sizler yarattınız. Evet EyeSTAR LASIK’i sizler böyle yarattınız:

Çok ama çok tecrübeli olmamızı istediniz.
Hiç merak ettiniz mi, ilk seri üretim excimer lazer’i (Seri no 0001) kimler kullanmıştır?
Bu tarihsel onuru EyeSTAR doktorları 0001 seri numaralı excimer lazeri kullanarak elde etmişlerdir. Bu kadar yılda doğrusunu söylemek gerekirse başımıza gelmemiş kalmamıştır. Soracak ve danışacak kimse olmamasından dolayı, uğraşarak gayretle, adım adım çözerek bugünlere geldik. Bu muazzam tecrübe bize bu işin her zaman ve her hastada çok ciddiye alınması gerektiğini öğretti. Bu nedenle her işi bıraktık sadece ve sadece göz lazer tedavisinde yoğunlaştık ve uzmanlaştık.

Sağlığınızı ticaretten önde görmemizi; idealist ve etik olmamızı istediniz.

Ülkemizde sağlık hizmetinden daha çok ticari mal pazarlamasına dönüşen göz lazer tedavisi hizmetleri anlayışından tamamen uzak durduk. Hiçbir reklâm kampanyası yapmadık, hiç kimsenin gözünü bile bile riske atmadık. Evet, ticari olarak çok zarar ettik; diğerleri sizlerin üzerinden hastane üzerine hastane açarken biz sadece işimizi daha iyi yapmaya odaklandık. Çabalarımıza değdi, idealizmimizle yıllar süren çabalar sonucunda EyeSTAR LASIK’i geliştirdik. Doktorlarımızın da dediği gibi biz çiçekler, kalpler ve dostlar kazandık.

Sizi ve ihtiyaçlarınızı önemsememizi istediniz.
Sizinle daha iyi ilgilenebilmek ve sizin daha iyi bir sonuca kavuşabilmenizi sağlamak için diğer merkezler gibi günde 80–100 hasta tedavi yapabilecek imkânımız olmasına rağmen günde en fazla 10 hasta kabul etmekteyiz. Böylece hem biz aşırı yorulup hata yapmıyoruz hem de siz bütün sorularınız cevaplarını alabiliyor ve tüm kaygılarınızı giderebiliyorsunuz.

Gözlerim ileride ne olacak korku ve endişesini taşımak istemediniz.
Hastalarımız gözlerimiz şimdi iyi ama gelecekte ne olacak kaygısı yaşamamaları için otomatik olarak EyeSTAR Vizyon Planı ile 5 yıl ya da dilerseniz ömür boyu gözlerinizin bizzat sigortalayarak her türlü bakımını üstlenmekteyiz. Başka bir deyişle siz keyfinize bakın bunu biz düşünelim dedik.

ORTAM
Birçok cerrah,ne kadar yetenekli ve deneyimli olurlarsa olsunlar,göz lazer tedavisinin en kritik iki özelliği olan en iyi teknolojiyi ve en gelişmiş tesisleri kullanma lüksüne sahip değillerdir.Bunlara sahip olanlarda genellikle ticari baskı altında çok fazla hastaya tedavi uygulayabilme kaygısıyla bu kaynakları hatalı kullanmak riski altında çalışırlar.EyeSTAR’da bu konular hasta memnuniyeti  birinci planda düşünülerek çözülmüştür.
EyeSTAR hem sizi evinizde gibi ağırlamak hem de en steril koşulları oluşturmak üzere iki ana bölümlü olarak tasarlanmıştır.
Ameliyathanemiz dünyada hasta konforunu ve temiz hava dolaşımını optimize eden loop (ilmek) sistemine sahip nadir uygulama örneklerinden biridir. Temiz havanın yönünü belirleyen pozitif basınçlama,havayı her an temizleyen  çiftli Hepa ve UV sterilizasyon sisteminin yanı sıra pek çok kalp nakli ameliyathanesinde bile bulunmayan  gerçek zamanlı hava kalitesi izleme sistemi ile sizler için tam bir steril ortam yaratılmıştır.İon üreten klimatizasyon sistemi etrafınızı saran ileri teknoloji cihazlara rağmen size doğadasınız hissi vermek içindir.Mükemmel hasta servisi üzerinde odaklanmış EyeSTAR LASIK,hastalarına kendi seçtikleri CD/DVD veya MP3’leri ameliyathanedeki ev-tiyatrosu sisteminden dinleme ve rahatlama olanağı sağlamaktadır.Ayrıca dilerseniz yakınlarınız tedavinizi şeffaf ameliyathaneden veya dinlenme alanımızın plazma panelinden izleme seçeneğini de sahiptirler.Bunların yanı sıra hastalarımız dilerlerse önceden bildirmek koşulu ile operasyon DVD’lerini alabilme olanağına sahiptirler.Kliniğimizde tabii ki WİFİ internet erişimi ve hastalarımızın kullanımı için bilgisayarlar da mevcuttur.

Notlar:

  • Eğer yumuşak lens takıyorsanız muayeneden bir hafta önce lenslerinizi çıkarınız. Sert lenslerinizi ise üç hafta önceden çıkarmayı unutmayınız.
  • Göz ve çevresi makyajsız,rahat kıyafetlerle ve spor ayakkabılarla gelmenizi tavsiye ederiz.Notebook’unuzu,sevdiğiniz CD/DVD ya da MP3’lerinizi getirmenizi öneririz.

Eğer İstanbul Dışından Geliyorsanız:

  • Lütfen yolculuk tarihlerinizi belirler belirlemez randevu tarihini ayarlamak için bize ulaşınız.Günde 10 hastadan fazla almadığımızı ve bu konuda esnek olmadığımızı hatırlayınız.
  • İstanbul’da konaklama ve transferinizi nasıl ayarlamak istediğinize karar veriniz. Anlaşmalı olduğumuz otellerden birisinde size indirimli rezervasyon yapmaktan memnuniyet duyarız.Ayrıca lüks araçlarımızla sizin havaalanı-otel-klinik arası ulaşımınızı sağlayabiliriz.

 

VideoDaha fazla

Hastalarımızın görüşleriDaha fazla

Herşey için çok teşekkür ediyorum ve çok memnun kaldığımı söylemek istiyorum. Hepiniz çok tatlı insanlarsınız, böylece herşey daha rahat ve güzel geçti.... (orijinal)

Ebru A.

GaleriDaha fazla