EyeSTAR testi size yardımcı olacak mi diye hızla ve kolayca öğrenin

Testi Başlat

18 yas ve uzeri misiniz?

Hayır Evet

Herhangi bir kanamanız (kan bozukluğu nedeniyle) var mı?

Hayır Evet

Hamile Misiniz?

Hayır Evet

Son yılda göz deyerlerinizin 0,5 den daha fazla değişti mi?

Hayır Evet

Diyabetik misiniz?

Hayır Evet

Psikolojik bir rahatsızlığınız var mı:

Hayır Evet

Herhangi bir kornea hastalığınız var mı (keratokonus veya ektaziya)?

Hayır Evet

Ne yazık ki siz uygun olmayabilirsiniz.

Повтори

Ekibimiz

EyeSTAR LASIK’in tanınması cerrahlarımızın hastalarımıza uyguladığı tedavilerinin ürünüdür; kısacası, alanlarındaki en iyi cerrahlardır. Ne kadar deneyimli ve ne kadar iyiler? Cerrahlarımızdan biri, yaklaşık 10 yıldan fazla zaman önce,  Bausch & Lomb (Chiron) seri numarası 001 olan lazeri kullanan ilk cerrahtır. Bütün cerrahlarımızın ve tıbbi personelimiz iş deneyimine sahip ve/veya yurtdışında en iyi üniversitelerde ve tıp merkezlerinde bulunmuşlardır. Son olarak, EyeSTAR LASIK VIP tedavi ve servis üzerine kurulmuş, sınırlı sayıda hasta kabul etmektedir, EyeSTAR cerrahları büyük hacimli hastanelerde deneyimlerini ve uzmanlıklarını edindikten sonra EyeSTAR’da çalışmaya başlamışlardır. Yani EyeSTAR cerrahları deneyimlerini kazandıktan sonra EyeSTAR’a gelirler ve biz sadece onları EyeSTAR LASIK üzerine eğitmekteyiz.
 

Kurucumuz: Uz. Dr. Ismail Gürkan Çelikkol

Uz. Dr. İsmail Gürkan Çelikkol 1965 yılında Edirne`de doğdu. Galatasaray Lisesinin ardından, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesini bitiren Çelikkol, uzmanlığını Beyoğlu Araştırma Hastanesinde tamamladı.

Önce Amerika`da Johns Hopkins Üniversitesinde biomedikal konusunda araştırmacı olarak çalıştı, ardında California Üniversitesi`nde kornea ve suni zekaya sahip tanı sistemleri üzerine bir çok araştırmalarda bulundu.
 
Dünyanın sayılı lazer merkezlerinde araştırmalar yaptıktan sonra, 1999 yılında Türkiye`ye dönen Çelikkol, burada EyeSTAR Lasik Institute`u kurdu. EyeSTAR`in kurulmasındaki amaç, Türkiye`de sadece laser tedavisine adanmış, dünyanın sayılı lazer merkezlerindeki sistem ve teknolojiyle çalışan, Avrupa ve dünya standartlarını yakalamış ve hatta onlardan daha üstün bir merkez yaratmaktı.

Çelikkol 1999 yilindan bu yana, binlerce lazer tedavisi yapilan EyeSTAR Lasik Institute`un Medikal Direktörü`dür. EyeSTAR`ın kurucusu ve Medikal Direktörü olarak bir çok uluslararası başarıya imza atmış ve atmaktadır. EyeSTAR LASIK Institute hastalarının %90`ı yurtdışından gelen tek Türk sağlık kuruluşudur. Dünya üstün zekalılar külübü MENSA üyesi olan Çelikkol aynı zamanda da iyi bir satranç oyuncusudur. Avrupa satranç şampiyonası yedinciliği ve Türkiye satranç şampiyonası ikinciliği olan Çelikkol, iki kız çocuğu babasıdır. Özel ilgi alanı suni zeka olan Dr.Çelikkol, kornea`da risk oluşturan durumların önceden belirlenmesi konusuyla da özellikle ilgilenmektedir. Şu anda EyeSTAR`da bu teknoloji bu amaçla aktif olarak kullanılmaktadır. Dr. Çelikkol çok iyi seviyede İngilizce ve Fransızca konuşmaktadır.
 

 

Genel Müdürümüz: Yasemin Yusufoff
yasemin@eyestar.us

1978 Varna doğumlu olan Yusufoff çocukluğunun bir kısmını İtalya`da geçirdikten sonra ailesiyle birlikte Amerika`ya yerleşmiştir. Önce California Üniversitesi (UC) Riverside kampüsünde yüksek öğrenimine başlayan Yusufoff ardından New York (NYU) Üniversitesine kabul edilmiştir. Hem okuyup hem de Manhattan The Regency otelde çalışmıştır. Genç yaşına rağmen VIP misafir hizmetlerinde görevlendirilen Yusufoff, Claudia Schiffer`dan Al Gore`a kadar pek çok ünlüye VIP otel hizmetlerinin en iyi şekilde verilmesinden sorumlu olmuştur. NYU`dan mezun olduktan sonra Japonya`nın en prestijli üniversitelerinden biri kabul edilen ICU`da master`ini tamamladıktan sonra önce hasta olarak geldiği EyeSTAR`da kalarak genel müdürlük yapmaya başlamıştır. Yusufoff başta İngilizce olmak üzere toplam 8 dil konuşabilmektedir. Japon çalışma disiplinini, en iyi otellerin hizmet kalitesi ile birleştirip Türk misafirperverliği ile yoğuran Yusufoff, EyeSTAR`ın her gelenin hayranlıkla karşıladığı benzeriz sağlık hizmetinin gerçekleşmesinde en büyük pay sahiplerinden birisidir.

Genel Müdürümüzün Mesajı
Hem EyeSTAR`ın bir hastası hem de yöneticisi olarak sizinle hikayemi paylaşmak isterim..

Japonya`dan EyeSTAR’a ilk önce bir hasta olarak geldim. 14 yıldır kontakt lens kullanıyor ve LASIK olmayı istiyordum. Fakat aradığım mükemmel göz merkezini ne San Diego`da ne New York’ta ne de Tokyo’da bulabilmiştim. EyeSTAR beni pek çok yönü ile derinden etkiledi.

Öncelikle, kullanılan teknolojinin hala Amerika`da bile kullanıma başlamaması çok şaşırtıcıydı. Bu piyasada olmayan, yeni ve özel bir spor arabaya binmek gibi bir his. Avrupalılar ve de özellikle Türkler EyeSTAR gibi bir merkezleri olduğu için ve biz Amerikalıların 5 yıl sonra faydalanabileceğimiz bir teknolojiden bugün yararlanabildikleri için özellikle çok şanslılar. Elbette EyeSTAR`ın tek özelliği teknoloji değildi çünkü benzer teknoloji Japonya`da da vardı fakat orda da belki Tokyo`nun kalabalıklığının bir yansıması olarak kişiye gösterilen özen ve verilen tıbbi servisin kalitesi yönünden çekincelerim oldu.

EyeSTAR hem aradığım teknolojiyi ve kişisel ilgiyi hem de tıbbi servis kalitesini bir arada bana sunarak herşeyim olan gözlerimi güvenle emanet edebileceğim ilk ve tek yer oldu. Şimdi sizin hislerinizi gönülden paylaşan bir kişi olarak tüm EyeSTAR takımı ile birlikte hizmetinizdeyiz. Buradan güler yüzle ayrılmanız ve benimki gibi hoş bir anınızın olması için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Tüm Hekimlerimiz EyeSTAR misyonu doğrultusunda çalışmayı ilke edinmiş, başhekim mertebesinde calışmış ya da dünyanın önde gelen laser cerrahlarıyla beraber calışma ve araştirmalarda bulunmuş binlerce lazer tecrübesine sahip başarılı cerrahlardır.

Op.Dr. Rıdvan Saygılı
Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. Saygılı 1937`de Gaziantep`te doğdu. 1967`de, İstanbul Universitesi İstanbul Tıp Fakultesinden mezun olduktan sonra 1971 yılına kadar Ercis Temel Tıp Hizmetleri`nde görev yaptı. 1975 yılında SSK Istanbul Hastanesinde Göz hastalıkları uzmanı oldu. 1997 yılına kadar şef yardımcısı olarak hizmet verdikten sonra devlet görevinden emekli olarak ayrıldı. Ardından AXA sigorta şirketinde ve Kadıköy Kızılay Tıp Merkezinde hekimlik yaptı. 2006 yılından beri merkezimizdeki Mesul Müdürlük görevini başarı ile yürütmektedir.


Op.Dr. Cezmi Kahvecioglu
Göz Hastalıkları Uzmanı

1959 İstanbul doğumludur. İstanbul Nişantaşı Lisesi (1978) ve İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (1985) mezunudur. Fransa Lyon Üniversitesi`nde 1989-1991 yılları arasında göz hastalıkları dalında uzmanlık eğitimi aldı. Daha sonra, İstanbul Beyoğlu Göz Hastanesi`nde 1992-1994 yılları arasında uzmanlık çalışmalarını tamamladı.

1994`te Türkiye`nin ilk göz laser tedavi merkezi olan Lazerex`te uzman doktor olarak çalışmaya başladı. Türkiye`de ilk Excimer laser ve Lasik tedavisini yapan ekipte yer aldı ve bu konuda yapılan ilk uluslararası yayınları hazırladı.

Aynı yıl `American Academy of Ophthalmology` üyeliğine kabul edildi. Ayrıca, `Societe Francaise d`Ophtalmologie` üyesidir. Birçok ulusal ve uluslararası kongrede çalışmalarını sundu.

 

VideoDaha fazla

Hastalarımızın görüşleriDaha fazla

Başta çok korkmama rağmen beni çok rahatlattınız. Kendimi evimde gibi hissetmemi sağladınız. Tekrar çok teşekkür ederim.... (orijinal)

Seyide Yıldırım

GaleriDaha fazla